Türkiye PsoriFix

PsoriFix

472

Sedef, çok faktörlü bir deri hastalığıdır. Bazı ilaçlar, duygusal iniş çıkışlar, stres ve genetik faktörler sedef hastalığının gelişmesine yol açabilir. Kaşınma ve yanma hissi gibi belirtilerin yanı sıra, ciltte kızarıklık, pullanma ve lekelere de neden olan sedef, hastalarda psikolojik sorunların gelişmesine de yol açmaktadır.
Modern tıbbın henüz kesin bir çözüm bulamadığı sedef hastalığı, doktorlar tarafından genellikle geçici tedavi yöntemleriyle geçiştirilmektedir. Ancak yeni çıkan PsoriFix adlı doğal tedavi, bu durumu değiştireceğe benziyor.
Sadece doğal bileşenlerden oluşan PsoriFix krem klasik sedef ilaçlarından daha etkili olup, deride oluşan kabuklanmaların yumuşayarak dökülmelerini sağlar, kılcal damarlardaki kan akışını normalize eder, cilde mineral ve vitamin sağlar, kızarıklık ve kaşınmayı azaltır ve aktif gümüş iyonlarıyla cildi dezenfekte eder. Uluslararası kalite ve güvenlik sertifikalarına sahip PsoriFix’i güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için sorunlu bölgeyi ılık suyla temizleyip yeterli miktarda PsoriFix krem sürerek en az 15 dakika bekleyin ve kalıcı etki için bu işlemi günde en az iki kez tekrarlayın.
Sahtelerinden sakınmak adına PsoriFix kremi yalnızca resmi sitesinden sipariş etmeniz önerilir.

BUY

  • PsoriFix
SHARE
Previous articleUpSize
Next articlePsoriFix